sobota, 17 maja 2014

Etnoliga 7. Fundacja Usłyszeć Afrykę & My Baobab 12-5 Respect Team

Do drugiego meczu dnia podchodziliśmy z pewnymi obawami. Mieliśmy zagrać z nową drużyną w Etnolidze, brakowało nam połowy zawodników z pierwszego meczu, którzy nie mogli zostać na drugim spotkaniu dnia...
Po minucie od pierwszego gwizdka sędziego, nasze obawy w zupełności się rozwiały... Na boisku dominowaliśmy w każdym elemencie gry. Nasz bramkarz Damian dosłownie się nudził. Efekt... pierwsza połowa skończyła się wynikiem 8-0 dla FUA&MB, a sędzia kończąc pierwszą połowę powiedział: „dalsze strzelanie zostawcie na drugą połowę”.
Drugą połowę postanowiliśmy potraktować bardziej jako sparing, anieżeli mecz o stawkę. Przez chwilę nasz skład na boisku wyglądał następująco: Maria, Miriam, Karina, Vlad i bramkarz Damian. Taki skład drużyny nie przeszkodził Marii strzelić kolejnego swojego gola w tym meczu...
Trzeba pochwalić drużynę Respect Team, że pomimo niekorzystnego wyniku, grali tak jak by było 0-0. Końcowy wynik to 12-5 dla naszego zespołu. Pomeczową ciekawostką, okazał się fakt, że do następnego tygodnia nasza drużyna może się pochwalić dorobkiem 21 bramek. Oznacza to, że możemy poszczycić się najskuteczniejszym atakiem na tym etapie Etnoligi. Oby tak było dalej.